Valentínsky víkend prinesie zábavu, romantiku aj gastronomické zážitky

1. februára 2022

V Hoteli Panorama dostanete počas pred–Valentínskeho víkendu viacero bonusov. Rezervujte si svoj pobyt včas, kapacitné možnosti sú limitované.

Všetkých našich hostí čaká počas večere v sobotu 12. 2. 2022 ochutnávka tokajských vín z vinárstva Grand Bari. Tešiť sa môžu na minuloročnú odrodu Vulkano, Muškát žltý, či Lipovinu. Ochutnáme tiež polosuchý Tuf, r. 2020 a 3 putňový Tokaj, r. 2017.

Ako bonus pribalíme všetkým Valentínskym hosťom aj Welcome cake – čokoládovú dobrotu pre sladké spoločné chvíle, či izbový Minibar s nealko nápojmi zdarma.

Samozrejmosťou Hotela Panorama sú služby lyžiarom – Skibus na svahy Štrbského Plesa v čase objednávky, plne vybavená Lyžiareň aj podzemné parkovanie v cene pobytu.

V ponuke bude aj špeciálne Valentínske degustačné menu plné afrodiziakálnych ingrediencií. Ponúkať ho budeme v hotelovej reštaurácii počas obedov od 11. do 13. februára – v piatok, sobotu aj nedeľu v čase od 12.00 do 16.00. Menu je možné doobjednať k pobytu v cene 69,- Eur pre 2 osoby (5 chodov bez nápojov) a v cene 89,- Eur pre 2 osoby (5 chodov s odporúčanými párovanými nápojmi).

Hostia, ktorí sú zástancami spoločenskejšieho trávenia času, majú možnosť navštíviť počas predĺženého víkendu od 10. do 13. februára Olympijský festival. Viac informácií o podujatí na Štrbskom Plese nájdete tu: https://www.olympic.sk/festival

Najvýhodnejším pobytovým balíkom, ktorý je možné v danom termíne využiť je Romantika v oblakoch – pobyt je vrátane polpenzie, fľaše sektu na privítanie či vrátane voňavého darčeka.