obĽúbené Tatry - nechajte sa unášať romantikou v hoteli Panorama!

4. februára 2024

Už ste snívali o romantických chvíľach strávených v náručí svojej lásky? Teraz je ten správny čas, aby ste tieto sny pretavili do reality s pobytovým balíčkom „Romantika v oblakoch“. Preneste sa spoločne do sveta lásky, romantiky a oddychu v srdci nádhernej prírody Tatier.

Ubytujeme vás v priestrannej a komfortnej izbe s úchvatným výhľadom na Vysoké a Nízke Tatry, kde si užijete spoločné romantické chvíle v súkromí.

Pri príchode na izbu Vás čaká fľaša sektu a sladký darček, ktorý prinesie do Vašich spoločných chvíľ ešte viac sladkosti a radosti.

Svoj deň začnete vo veľkom štýle s bohatými raňajkami pripravenými formou švédskych stolov. Rozmanité večere podávané vo forme bufetových stolov s drinkom v cene istotne utužia Vašu lásku.

V našom Wellness centre Vás zas čakajú spoločné chvíle oddychu a relaxácie s viacerými saunami, tropickými sprchami a oddychovou zónou. Načerpáte tu novú energiu po celodenných výletoch v Tatrách.

Okrem romantických prechádzok okolo Štrbského plesa alebo tichých Jazierok lásky sa zabavíte v našej herni so stolným futbalom, stolným tenisom, biliardom a Xbox Kinectom. Kvalitné nápoje vyskúšate v našom Lobby bare .

Bezplatné wifi po celom hoteli, parkovanie v cene, izbový minibar grátis a mnohé ďalšie benefity Vás čakajú u nás v hoteli Panorama.