Pet friendly ubytovanie: Vašich miláčikov vítame s radosťou!

15. februára 2024

V našom hoteli vždy radi privítame aj Vaše zvieratká. Už pri vstupe do našich dverí zažijete pravú rodinnú atmosféru, ktorá zahŕňa aj členov Vašej zvieracej rodiny. Zážitok z pobytu s nami je nielen pre Vás, ale aj pre Vašich miláčikov. Chceme vytvoriť bezpečné a pohodlné prostredie, v ktorom sa zvieratká môžu cítiť ako doma.“

Vždy sa snažíme, aby sme Vašim miláčikom poskytli rovnakú lásku a pozornosť ako Vám. Pri každej návšteve sa snažíme uľahčiť Vám cestovanie so zvieratkami a zabezpečiť, aby bol Váš pobyt čo najpríjemnejší.

Naše ubytovanie má všetko potrebné na to, aby sa aj Vaše zvieratká cítili ako doma. Na pohodlie Vašich miláčikov a ich bezstarostný pobyt máme k dispozícii pelechy, misky na vodu a granule, chutnú dobrotu a ďalšie vybavenie.

Okrem toho, v blízkosti nášho hotela môžete objavovať nádherné Vysoké Tatry a Vaši miláčikovia prežijú prechádzky okolo Štrbského plesa a cvičenie na čerstvom vzduchu.

„Dúfame, že sa čoskoro uvidíme a že si spolu užijeme ďalšie nezabudnuteľné chvíle v našom pet friendly hoteli Panorama ****!