Tatranská jar vo dvojici

3. marca 2024

Spomínate si na svoju prvú spoločný pusu? Prvý bozk je pre vzťah prelomový a prvá pusa, tá sa pamätá. Zbierajte spoločné zážitky a starajte sa o svoju polovičku, akoby ste boli na vašom prvom spoločnom rande.

Preneste sa spoločne do sveta lásky, romantiky a oddychu v srdci nádhernej prírody Štrbského plesa.

Pripravte sa na nádheru Tatier veľkom štýle s bohatými raňajkami pripravenými formou bufetových stolov, ktoré vám doprajú kúzelný začiatok dňa.

Po celodenných výletoch v Tatrách môžete načerpať novú energiu a uvoľniť sa vo Wellness zóne, ktorá ponúka parnú, fínsku, a infra saunu, tropické sprchy a oddychovú zónu.

Večer bude ešte očarujúcejší, keďže sa môžete tešiť na štvorchodovú degustačnú večeru v reštaurácii. Každý chod tejto večere odhaľuje príbeh miestnych chutí a vôní, prepletajúc sa s vaším vlastným príbehom. Každá chuť je ako nová kapitola, ktorá vás vedie hlbšie do zážitku vzájomného objavovania a lásky.

Okrem týchto nezabudnuteľných zážitkov dostanete aj ubytovanie vo vybranom type izby, bohatú polpenziu formou bufetových stolov s nápojom v cene, vstup do saunového sveta, prístup do herne so stolným futbalom, stolným tenisom, biliardom a Xbox Kinectom, bezplatné Wi-Fi v celom objekte hotela, ako aj parkovanie zdarma.

Ako bonus k tomuto zážitku získate automatickú 5% zľavu, ako aj vychladenú flašu Prosecca a sladký darček na izbe, ktoré ešte viac spríjemnia váš romantický pobyt.

Tento pobyt je možné zakúpiť od 3 nocí a maximálne na 7 nocí. Preto neváhajte a rezervujte si svoj pobyt ešte dnes, aby ste zažili magické okamihy, na ktoré budete spomínať po celý život. Romantika v oblakoch čaká na vás a vašu lásku.