Preskúmajte naše exkluzívne pobytové balíčky!

2. februára 2024

Otvorte dvere, za ktorými vás čakajú nové dobrodružstvá.

Hory sú ideálnym prostredím, kde si oddýchnete, ale aj zrelaxujete.

Objavte nové pobytové balíky zima 2024, vďaka ktorým bude váš pobyt v Tatrách ešte príjemnejší.

Rodinná lyžovačka

Ste pripravení zažiť nezabudnuteľné rodinné spomienky na svahoch? Nehľadáte nič iné, než náš exkluzívny rodinný lyžiarsky pobytový balíček, ktorý ponúka všetko, čo potrebujete pre perfektnú zimnú dovolenku. Od luxusného ubytovania až po vzrušujúce aktivity, máme pre vás všetko!

Romantika v oblakoch

Utečte z dennej rutiny a zapáľte iskry lásky s naším exkluzívnym romantickým balíčkom. Ponorte sa do sveta luxusného ubytovania a premyslených detailov vytvorených na prehĺbenie vášho spojenia. Pripravte sa na cestu romantiky a pôžitkárstva ako nikdy predtým.

Seniorský pobyt

Pozývame všetkých seniorov, ktorí hľadajú útočisko plné pohodlia, kulinárskych pôžitkov a relaxu! Náš pobytový balíček pre seniorov v hoteli Panorama **** ponúka dokonalú zmes luxusu a pokoja a zaisťuje omladzujúci zážitok, ktorý presahuje očakávania. Pripravte sa dopriať si dokonalý výlet určený výhradne pre seniorov.

Či už hľadáte romantiku, relax alebo dobrodružstvo, máme pre vás ideálny balíček. Neváhajte a rezervujte si Vašu vysnívanú dovolenku ešte dnes a užite si naše nové pobytové balíčky!