Od 25. 12. sme opäť otvorení. Radi Vás privítame na Vianočných a Silvestrovských pobytoch

9. decembra 2021

Hotel Panorama bude pre svojich hostí opäť v plnej prevádzke od 25. 12. 2021. V prevádzke bude aj hotelová reštaurácia s obmedzením do 22. hodiny. Plánované koncerty sa, žiaľ, uskutočniť nemôžu, máme však pre Vás pripravený špeciálny vianočný režim, aby ste si svoj pobyt u nás užili naplno.

K svojmu pobytu dostane od nás každý hosť pozornosť – tradičné vianočné pečivo v darčekovej krabičke. O kvalitu vybraných surovín, ručné domáce pečenie i originálne príchute sa postará aj v tomto prípade tím nášho šéfkuchára Romana Martinkoviča.

Na privítanie Vám do Vianočného i Silvestrovského balíčka pribalíme aj welcome drink a ovocnú misu.

Súčasťou každodenného rituálu bude Čaj o piatej. Po dobrej lyžovačke, túre, či prechádzke padne vhod dobrý drink. Prinesieme Vám ho do izby každý deň medzi 16. a 17. hodinou. Aj nepôjde len o čaj. Čajový servis rozšírime o obľúbené horúce nápoje ako je Bombardino, punč alebo horúci cider. Nezabudneme ani na najmenších s mliečnymi a čokoládovými pochúťkami.

Samozrejmou súčasťou služieb počas zimnej sezóny je u nás aj Skibus – doprava na svahy Štrbského plesa a späť, lyžiareň či bezplatné parkovanie.

Začíname Prvým sviatkom vianočným a v tomto špeciálnom Vianočno-Silvestrovskom režime zotrváme až do 9. 1. 2022. Tešíme sa na Vašu návštevu!

Podrobnosti pobytových balíkov nájdete tu: Pobytové balíky

______________________________________

V zmysle platných epidemiologických opatrení bude Hotel Panorama fungovať v režime OP – môžeme teda privítať očkovaných a prekonaných hostí. Pri nástupe je potrebné preukázať sa aj negatívnym PCR alebo AG testom alebo si urobiť samotest. V prevádzke bude aj hotelová reštaurácia s obmedzením do 22. hodiny.