Apartmán Premium číslo 304 - nájdite druhý domov na Štrbskom Plese

20. apríla 2023

Čo viac si počas dovolenky s rodinou priať, než dostatok priestoru, ktorý sa postará o hladký priebeh vášho pobytu? Nebudete sa tlačiť na posteli, kúpeľňa bude len vaša, pretože sú dve a obývačka s kuchyňou bude miestom pre spoločné rodinné chvíle. Ak hľadáte druhý domov na Štrbskom Plese s nádherným výhľadom do doliny a na Nízke Tatry, nájdete ho práve v izbe číslo 304.

Obývacia miestnosť pôsobí priestranne a komfortne. S mohutným gaučom, umelým krbom a veľkou televíziou pre chvíle leňošenia. V rohu z kuchynkou a jedálenským stolom pre spoločné stolovanie.

Dve spálne ktoré tento apartmán má, Vám poskytnú dostatok súkromia a komfortu pre pohodlný spánok. V každej dostatok ukladacieho priestrou na Vaše oblečenie a východ na balkón s krásnymi výhľadmi na Nízke Tatry a do doliny.

Kúpeľne ešte zvyšujú komfort tohto apartmánu. Už nikdy nebudete musieť čakať kým sa uvolní miesto v jednej, stačí využiť tú druhú. Máte radšej vaňu alebo sprchu? Stačí si vybrať – jedna kupelňa je s vaňou a druhá so sprchovacím kútom.

Toto v kombinácii krásnym prostredím Štrbského Plesa a s bohatou polpenziou, garážovým parkovaním, izbovým minibarom zdarma a ďalšími službami, ktoré náš hotel poskytuje ľahko spôsobí že hotelový apartmán Premium číslo 304 sa premení na Váš druhý domov.