0 Euro Souvenir - HOTEL **** PANORAMA

20. septembra 2022

Exkluzívne vydanie 0 eurobankovky

k 50. výročiu otvorenia hotela

Hotel Panorama otvoril svoje brány v roku 1970 pri príležitosti konania Majstrovstiev sveta v klasických lyžiarskych disciplínach. Svojím architektonickým stvárnením patril od svojho vzniku medzi charakteristické dominanty Štrbského Plesa, jeho typickú siluetu bolo vždy možné obdivovať už zo vzdialenosti niekoľkých kilometrov.


Hotel Panorama v roku 2020 oslávil 50. výročie svojho vzniku. Už od začiatku bol zapísaný vo viacerých rebríčkoch medzi top futurustické hotely 70-tych rokov.
Hotel Panorama je moderný apartmánový hotel, nachádzajúci sa v nadmorskej výške 1300 m n.m., v prekrásnom prostredí Štrbského Plesa, najvyššie položeného a najnavštevovanejšieho turistického strediska Vysokých Tatier. Svojou polohou poskytuje nádherný výhľad na panorámu Vysokých a Nízkych Tatier.


Poloha hotela má charakter prírodných liečebných a klimatických kúpeľov. Klimatické prostredie Štrbského Plesa pre svoj význam a úspechy v liečbe pacientov s nešpecifickými chronickými chorobami dýchacích ciest má osobitné postavenie medzi slovenskými ako aj európskymi klimatickými liečebnými miestami. Štrbské Pleso je zároveň jedným z najznámejších slovenských športových stredísk.


Miesto predaja: HOTEL PANORAMA – Štrbské Pleso

Náklad: 5 000 ks

Cena: 3,- €

Termín predaja: 20.09.2022 od 09:00 hod.


Podmienky predaja:

Od čísla 201- 400 max 1ks/os bez možnosti výberu čísla

Od čísla 401 – 1.000 max 10 ks/os bez možnosti výberu čísla

Nad číslo 1001  neobmedzene, bez možnosti výberu čísla