Na Váš bezpečný pobyt sme maximálne pripravení

12. októbra 2020

Milí hostia,

dovoľujeme si Vás informovať o prevádzke hotela Panorama od 15.10.2020 a ubezpečiť Vás, že v hoteli sme pripravení poskytovať Vám aj po tomto termíne stále kvalitné a bezpečné služby s príjemným personálom v krásnom prostredí Štrbského Plesa.

Chutné jedlá z našej kuchyne Vám budeme servírovať priamo na izbu na základe objednávky. Pripravili sme pre Vás bohaté raňajkové menu a veríme, že sa ním postaráme o výborný štart do nového dňa.

Počas dňa Vám bude k dispozícii ponuka À la Carte a v prípade objednávky polpenzie bude na výber ponuka z večerného menu. Samozrejme v prevádzke ostáva aj náš lobby bar a jeho široká ponuka nápojov, ktoré Vám náš personál s radosťou prinesie až na izbu.

Otváracie hodiny reštaurácie:
07:00 – 10:00 Raňajky
11:30 – 17:30 À la Carte
18:00 – 21:00 Večera

V prípade priaznivého počasia budete mať stále k dispozícii možnosť využiť našu terasu, ktorá sa nachádza hneď vedľa lobby baru.

Služby wellness budú z rozhodnutia úradov uzavreté, ale bude možné si objednať masáže. Naďalej zabezpečujeme dezinfekciu priestorov a povrchov v celom hoteli a snažíme sa vytvárať pre našich klientov bezpečné prostredie.

Ako malé ospravedlnenie za znížený komfort a rozsah poskytovaných služieb Vám ponúkame na výber darček k Vášmu pobytu a 20% zľavu na ďalší pobyt v roku 2021.

Vopred Vám ďakujeme, že nerušíte Vaše pobyty, ale dávate nám šancu preklenúť tieto nepriaznivé časy.

Sczyrzicki Miroslav
Riaditeľ hotela