Zimné aktivity na Štrbskom Plese – Hotel Panorama Resort

Rezervácia

Zimné aktivity na Štrbskom Plese


Lyžovanie

Lokalita Štrbského Plesa je jednou z najznámejších slovenských lyžiarskych stredísk, je to najvyššie položené lyžiarske stredisko na Slovensku, ktoré ponúka 8 kilometrov zjazdoviek. Lyžovanie je zabezpečené počas piatich zimných mesiacov, od decembra do apríla na ľahkých, stredne ťažkých a ťažkých zjazdovkách v nadmorskej výške od 1300 m. Najvyšším bodom strediska je Solisko s nadmorskou výškou 1825 m. Zasnežovanie je samozrejmosťou, ako aj nočné lyžovanie vo vybraných termínoch. Hostí hotela PANORAMA RESORT**** na lyžiarske svahy dopraví ski bus premávajúci počas celej lyžiarskej sezóny.


Bežkovanie

Bežecké trate v celkovej dĺžke 26,5 km sa na Štrbskom Plese nachádzajú v troch lokalitách. Päť okruhov je priamo v športovom areáli pri parkovisku, v dĺžkach  0.5, 1, 1.4, 1.6 a 2.5 km, jeden z okruhov je situovaný okolo Štrbského plesa v dĺžke 3 km a päť okruhov je vo Furkotskej doline v dĺžkach 2, 2.5, 3, 4 a 5 km.


Snežnice

Pohyb so snežnicami je zdraviu prospešná jednoduchá zimná športová aktivita vhodná pre každého. Chôdza je dynamická, zapojíte celé telo a pomocou paličiek sa krásne narovnáte a uvoľníte psychické a fyzické napätie v prírode. Snežnice sú vhodné pre každého od športovcov až po rodiny s deťmi. Jedná sa o výnimočnú aktivitu, nezávislú na upravených zjazdovkách, preplnených lyžiarskych centrách a lanovkách.


Zimný Fun Park

Zábavné aktivity nielen pre deti v areáli doskočiska skokanských mostíkov na Štrbskom Plese. Máte možnosť zabaviť sa pri: snowtubing, snowrafting, scooter- snowrafting, zorbing, bungee running, airboarding a  snowtreking.