Rezervácia

Pobytové balíčky

Vyberte si z našej atraktívnej ponuky pobytových balíkov počas týždňa, víkendov, prázdnin či sviatkov. Špeciálne pobyty pre rodiny s deťmi, seniorov, pobyty v oblakoch či akciové ponuky Vás čakajú v Hoteli Panorama Resort.

Veľká noc 29.3.-3.4.2018

Užite si Veľkú noc v Tatrách spolu s nami. Pripravili sme pre Vás úžasné jedlo, relax vo wellness centre a posedenie pri domácom koláčiku. (viac…)

Jarný relax 3.4.-28.6.2018

Oddýchnite si a načerpajte nové sily v prebúdzajúcej sa tatranskej prírode. Prvé kvietky, poletujúci hmyz, miznúci sneh a ten úžasný vzduch, čo si možno ešte priať na ten pravý jarný relax. (viac…)

Jarná lyžovačka 16.2.-28.3.2018

Ubytujte sa v našich komfortných izbách a užite si jarnú lyžovačku v Tatrách. My vám ju spríjemníme našimi dobrotami a SKI busom priamo z hotelovej garáže. (viac…)

Zimný relax 3.1.-26.3.2018

Zrelaxujte sa u nás v tento čarokrásny zimný čas. Pripravili sme pre Vás pobytový balíček, ktorý obsahuje ubytovanie v štúdiu spolu s bohatými bufetovými raňajkami a večerami, 2-hodinový wellness vstup pre každého, (viac…)

Pobyt v oblakoch do 19.12.2018

Pobyt na najvyššom poschodí, kde zažijete výhľady, o akých sa Vám ani nesnívalo. Zrelaxujete sa v našom wellness centre a pochutnáte si na našich gastro špecialitách. (viac…)