Rezervácia

Pobytové balíčky

Vyberte si z našej atraktívnej ponuky pobytových balíkov počas týždňa, víkendov, prázdnin či sviatkov. Špeciálne pobyty pre rodiny s deťmi, seniorov, pobyty v oblakoch či akciové ponuky Vás čakajú v Hoteli Panorama Resort.

Romantika v horách

Spravte radosť sebe i partnerovi spoločne strávenými chvíľami plnými romantiky. Luxusná večera s lahodným vínom, fľaša chladeného sektu, wellness a vy dvaja v krásnom prostredí hôr. Pobytový balíček Vám ponúkame na 2 alebo 3 noci v termínoch do 29.6.2018 a od 1.10.-19.12.2018. (viac…)

Prázdniny s deťmi

Ako si užiť prázdniny s deťmi do sýtosti? Vyberte sa k nám a zoberte ich na tatranské štíty a k plesám. Cestou zažijete veľa dobrodružstiev a i napriek poriadnej únave budete všetci šťastní, lebo čas strávený spolu vám nič nenahradí. A my Vám k tomu pomôžeme našimi zvýhodnenými balíčkami na 3, 4 alebo 5 nocí v termíne od 29.6.-30.9.2018, aby ste si to s rodinou naozaj parádne užili. Taaaakže hor sa do hôr za „medveďmi“! (viac…)

Jarný relax

Oddýchnite si a načerpajte nové sily v prebúdzajúcej sa tatranskej prírode. Prvé kvietky, poletujúci hmyz, miznúci sneh a ten úžasný vzduch, čo si možno ešte priať na ten pravý jarný relax. (viac…)

Pobyt v oblakoch

Pobyt na najvyššom poschodí, kde zažijete výhľady, o akých sa Vám ani nesnívalo. Zrelaxujete sa v našom wellness centre a pochutnáte si na našich gastro špecialitách. (viac…)

Senior pobyt

Aktívna dovolenka v nádhernom prostredí Vysokých Tatier a príjemný relax pri káve a domácom koláči. (viac…)