Recepčná / recepčný – Hotel Panorama Resort

Rezervácia

Recepčná / recepčný

Radi pracujete s ľuďmi a máte príjemné vystupovanie? Komunikujete radi v cudzom jazyku? Neváhajte a pridajte sa do nášho tímu recepčných.

Ponúkame Vám:

  • prácu v dobrom kolektíve a príjemnom prostredí
  • dobré finančné ohodnotenie
  • možnosť sebarealizácie
  • zamestnanecké zľavy
  • bezplatné ubytovanie

Náplň práce:

  • spolupráca pri organizácii práce ubytovacieho úseku
  • komplexné vybavovanie agendy rezervácií
  • komunikácie s hosťami a návštevníkmi zariadenia
  • vedenie predpísanej agendy ubytovaných zákazníkov
  • práca s pokladňou a rezervačným systémom Hores
  • práca s kartovým systémom
  • denné prehľady vyťaženia ubytovacích kapacít vrátane osobitnej evidencie odchodov a príchodov
  • spolupráca a príprava podkladov pre stredisko Housekeeping
  • vytváranie a udržiavanie vzájomných korektných vzťahov medzi zamestnancami a podporovanie tímovej spolupráce
  • spolupráca pri príprave a realizácii marketingových akcií za účelom zvýšenia vyťaženia ubytovacích kapacít
  • spolupráca s ostatnými prevádzkami nachádzajúcimi sa v zariadení

Naše požiadavky:

  • stredoškolské vzdelanie s maturitou
  • aktívna znalosť AJ /slovom a písmom/, znalosť NJ výhodou
  • príjemné vystupovanie
  • práca s pokladňou

Bližšie informácie na tel. čísle: +421 911 845 891