Čašník / čašníčka – Hotel Panorama Resort

Rezervácia

Čašník / čašníčka

Máte záujem o prácu v dobrom kolektíve a krásnom prostredí štvorhviezdičkového hotela? Baví Vás práca s ľuďmi, ste komunikatívny a spoločenský? Pridajte sa do Nášho tímu čašníkov.

Ponúkame Vám:

  • prácu v dobrom kolektíve a príjemnom prostredí
  • dobré finančné ohodnotenie
  • možnosť sebarealizácie
  • zamestnanecké zľavy
  • bezplatné ubytovanie.

Náplň práce:

  • preberá objednávky, zabezpečuje obsluhu a všetky služby súvisiace s obsluhou
  • kontroluje prípravu, čistotu a servis na pracovisku
  • zabezpečuje obsluhu hostí na izbách
  • koordinuje ponuku jedál a nápojov, kontroluje vystavené jedlá vo vitríne, dekoratívnu úpravu stolov a kompletné aranžovanie strediska
  • navrhuje zlepšenie predaja a zmeny stravovacích služieb z hľadiska ponuky a obsluhy
  • podieľa sa alebo sám zabezpečuje obsluhu pri gastronomických spoločenských podujatiach
  • pri akciách koordinuje dekoratívnu úpravu stolov, zabezpečuje ostatnú prípravu miestnosti podľa požiadaviek usporiadateľa
  • s hosťami udržiava prívetivé vzťahy, osobne pomáha pri riešení reklamácií
  • pracuje s pokladňou

Naše požiadavky:

  • vzdelanie v odbore gastronómia
  • základná znalosť AJ, alebo NJ
  • príjemné vystupovanie

Bližšie informácie na tel. č. +421 911 906 796, +421 911 976 354